Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 Ogłoszenia towarzyskie: agencje i anonse prywatne | DzA
Seks,  Związki

Ogłoszenia Towarzyskie: Poznam Panią, Pani szuka Pana… To może Cię zainteresować!

Już jakiś czas temu zauważyłyśmy, że wielu z Was myli naszą małą i poczciwą agencję marketingową z elitarną agencją towarzyską. Na naszą skrzynkę mailową trafia co miesiąc nawet po kilkanaście wiadomości, które zawierają różnego rodzaju anonse matrymonialne i oferty stricte erotyczne. Żeby było jasne – nikogo nie oceniamy, rozumiemy, że macie swoje potrzeby, a nazwa naszego bloga kojarzy się dość jednoznacznie. Niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować Wam tego, czego od nas często oczekujecie. Nie zmienia to jednak faktu, że w sieci istnieją również takie miejsca, które mogą Was zainteresować. Jednym z nich jest Ero.club – strona z ogłoszeniami towarzyskimi, na którą niedawno natrafiłyśmy.

Agencje towarzyskie i anonse prywatne

Powiedzmy to sobie wprost – na https://ero.club/ rzecz rozchodzi się głównie o seks i różnorodne “usługi” z tym związane. Jeżeli szukacie drugiej połówki na całe życie, od tego są portale randkowe, choć niewykluczone, że ze spotkań typowo erotycznych może po czasie wywiązać się jakaś głębsza relacja.

Co ma do zaoferowania wspomniany przez nas klub erotyczny? Zarówno ogłoszenia profesjonalnych agencji towarzyskich, jaki i prywatne anonse osób zainteresowanych seksem za pieniądze, sponsoringiem, wymianą partnerów, seksem zbiorowym, masażem czy tańcem erotycznym. Nie wszystko jednak opiera się na starej i dobrze znanej zasadzie “sprzedam-kupię”. Duża część użytkowników portalu poszukuje tam po prostu partnera do seksu, osoby chętnej do zrealizowania wspólnych fantazji erotycznych lub scenariuszy związanych z fetyszyzmem. Strona jest całkowicie darmowa dla zarejestrowanych osób, posiada rozbudowaną wyszukiwarkę i umożliwia łatwą komunikację pomiędzy użytkownikami.

Zróżnicowane ogłoszenia towarzyskie

Wizyta na stronie ero.club uświadomiła nam przede wszystkim to, jak różnorodne są potrzeby ludzkie w strefie szeroko rozumianej erotyki. Naszym oczom ukazało się dość szokujące ogłoszenie “Oddam żonę na kilka godzin lub noc”, które, jak się okazało, było odzwierciedleniem fantazji i potrzeb obu małżonków… Natrafiłyśmy jednak również na takie oferty, które ukazywały zwykłą potrzebę bliskości z drugim człowiekiem np. w formie przytulania, pieszczot czy nawet wieczornych rozmów przez telefon. Zrozumiałyśmy, że ogłoszenia towarzyskie mogą mieć różną postać i przez chwilę przestała nas dziwić treść wiadomości spływających na naszą skrzynkę mailową.

Nasze wrażenia po wizycie w Ero.club? Wszystko jest dla ludzi!

Zdecydowałyśmy się napisać ten artykuł nie po to, by namówić Was do urozmaicania swojego życia seksualnego, ale raczej po to, by uświadomić niektórym z Was, że istnieją takie miejsca, które w prosty sposób pomogą Wam spełnić Wasze erotyczne zachcianki. Od siebie możemy dodać tylko tyle, że wszystko jest dla ludzi. Jeśli zatem znajdzie się odpowiednie miejsce i osobę chętną do realizacji wspólnych fantazji erotycznych – dlaczego by z tego nie skorzystać?
~ Dziewczyny z Agencji ~