Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 O autorkach - Dziewczyny z Agencji

O autorkach

Jasmine to konkretna, dojrzała i zdecydowana kobieta o hipnotyzującym spojrzeniu smoczycy. Wie czego chce zarówno w życiu prywatnym, towarzyskim, jak i zawodowym, dlatego nie boi się powiedzieć prawdy prosto w oczy. Gorące serce, szczere poczucie humoru, a także zamiłowanie do pogaduszek i ploteczek, sprawiają, że jest prawdziwą duszą towarzystwa. W pracy, jeżeli już czegoś się podejmuje, robi to porządnie i z sercem.

 

 

 

 

Odważna, bezkompromisowa i pyskata. Elza do dziewczyna, która niczego się nie boi! Swoją zaradnością zawstydziłaby nie jednego mężczyznę skręci szafę, skosi trawę i dojedzie na koniec świata, choćby pod prąd. Pisanie to nie jej bajka, za to idealnie sprawdza się jako nasz agencyjny Project Manager.

 

 

 

Esmeralda to nie bohaterka meksykańskiej telenoweli, ale nasza polska Sex Specjalistka. Lubi seks i nie boi się do tego przyznać, choć na swoim koncie nie ma aż tak dużo przygód erotycznych. Z wykształcenia jest psychologiem, z powołania seksuologiem, dlatego w naszej Agencji zajmuje się “diagnozowaniem” trudnych przypadków. To osoba, której uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy, a jej głowa jest pełna inspirujących pomysłów.

 

 

Mówi o sobie “szara mysz”, bo uwielbia ubierać się na szaro, choć ciężko uznać ją za postać mało wyrazistą, to pewnie przez uwielbienie do kolorowych szminek i grzechoczących bransoletek. Dużo czyta, a gdy nie czyta, to pisze; głównie felietony i opowiadania, a w planach ma swoją pierwszą książkę! Aurora to wariatka na kółkach, dzięki której w naszej Agencji nigdy nie panuje nuda!  Kocha wszystkie dzieci i zwierzęta domowe; ma już kota, psa i żółwia, i czeka na mężczyznę swoich marzeń.

 

 

Pocahontas to piękna, ambitna i tajemnicza kobieta, która nie odkryła przed nami jeszcze wszystkich swoich kart; gdzieś głęboko cały czas skrywa kulisy swojego życia. Można o niej śmiało powiedzieć “Laska z klasą”; świadczą o tym nie tylko jej długie nogi i figura Top Modelki, ale wrodzona skromność, rozsądek i wysoka kultura osobista. Ma swoje zdanie na każdy temat, o czym przekonacie się, czytając jej teksty.