Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 Cała prawda o DzA | Dziewczyny z Agencji

Historia Dziewczyn

Jesteśmy Dziewczynami z Agencji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nazwa ta kojarzy się bardzo jednoznacznie, ale wierzcie nam – prawda jest zupełnie inna. Owszem, poznałyśmy się w agencji i doświadczenia z nią związane bardzo mocno nas ze sobą połączyły. Ale! Nie chodzi tu wcale o agencję towarzyską, lecz o AGENCJĘ MARKETINGOWĄ. Nie mylcie więc z dziewczynami na telefon…

O czym chcą mówić Dziewczyny z Agencji?

Stworzyłyśmy ten blog, aby każda z nas mogła realizować swoje pasje – pisać, dzielić się swoimi przemyśleniami i rozwijać umiejętności zdobyte właśnie podczas pracy w agencji marketingowej. Będziemy mówić dużo o kulisach pracy w agencji, przestrzegać Was przed tanimi chwytami marketingowymi i uświadamiać, że nie wszystko złoto, co się świeci. Chcąc jednak pozostawić pewną namiastkę tej agencji, o której większość z Was pomyślała wchodząc na tę stronę, będziemy podejmować też bardziej życiowe tematy związane z życiem seksualnym, emocjami i relacjami międzyludzkimi, bo lubimy wypowiadać się na takie tematy.

Dlaczego taki blog?

Każda nas napisała już setki, o ile nie tysiące, artykułów sponsorowanych na temat wybranych kosmetyków, zabiegów, ubrań czy usług – za to nam płacono w agencji. Na własnym blogu chcemy jednak skupić się na czystej prawdzie i prawdziwym życiu. Mamy do opowiedzenia wiele ciekawych historii na temat ludzi, miejsc oraz wydarzeń i nie możemy już dłużej trzymać ich na dnie własnych szuflad. Co chcemy przez to osiągnąć? Nic szczególnego. Chcemy więcej szczerości w internecie i mniej tematów tabu.

Poznajmy się bliżej

Nie chcemy tu jednak skupiać całej uwagi wyłącznie na sobie. Chcemy poznać bliżej również Was, dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami w komentarzach czy historiami “Z życia wziętymi”. Stwórzmy razem miejsce, w którym każdy ma coś do powiedzenia.