Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 Chcesz znaleźć męża w 2016 roku? | Dziewczyny z Agencji
Seks,  Związki

Chcesz znaleźć dobrego męża? Zobacz 5 typów facetów, których powinnaś stanowczo unikać!

Idealni faceci nie istnieją – to niestety fakt! Oczywiście, każdy ma swoje wady (nawet my kobiety!), ale u mężczyzn przybierają one dużo większe rozmiary! Jeśli więc jesteś w trakcie poszukiwań kandydata na męża, musisz wiedzieć, jakich kawalerów lepiej omijać na swojej drodze. Jak to ładnie mówią: tego kwiatu jest pół światu! Nie warto więc trzymać się uporczywie jednego faceta, u którego widzisz więcej wad niż zalet.

Pan Ciamajda

Możesz go poznać po ciągłej bezradności… Nie wie, co zrobić, gdy cieknie kran w łazience, jak wynegocjować niższą cenę za kapcie na pchlim targu, ani jak powiedzieć mamie, że akurat w tę niedzielę nie pojawi się u niej na obiedzie. Wyjście z nim do urzędu czy też na pocztę to nie lada wyzwanie – gdzie pójść, jaki numerek wybrać i jak wypełnić te formularze? Tyle problemów na raz, to za dużo na jego nerwy! Przygotuj się więc, że większość spraw będziesz musiała załatwić za niego. Ale najlepsze zacznie się dopiero wtedy, gdy zdecydujecie się na powiększenie rodziny – obowiązki związane z domem i dziećmi spadną wyłącznie na Ciebie, bo dla Ciamajdy zmiana pieluchy i ogarnięcie stada rozwrzeszczanych dzieciaków to już zdecydowanie za wiele!

Pan Wieczna Wyjebka

„Nie martw się bejbe, mamy na to czas” – to właśnie usłyszysz, gdy nieśmiało wspomnisz, że zostało jednak niewiele czasu do zapłacenia raty kredytu, wysłania corocznego zeznania podatkowego czy do bycia na punkt 8.00 w pracy. Wydatki, sratki, podatki – kto by się tym przejmował? Na śluby i dzieci też będzie zawsze za wcześnie – w końcu to tylko przeszkoda w prowadzeniu chillout’owego życia. Niestety, jego stosunek do uczciwej pracy będzie prawdopodobnie bardzo lekki – robota raz jest, raz jej nie ma, ogólnie coś się wymyśli. O bezpieczeństwo finansowe będziesz musiała zatem zadbać sama, podczas gdy on odda się beztrosko oglądaniu meczów lub gierce na konsoli z kolegami.

Pan Imprezowicz

Pan Imprezowicz to ogólnie bardzo towarzyski gość! Pokochasz go za wyjątkowe poczucie humoru i umiejętność wyjścia z każdej trudnej sytuacji (oczywiście dzięki różnym znajomościom!). Ale życie na wiecznym melanżu może Cię wreszcie nieco znużyć – zapomnij o spędzaniu romantycznych wieczorów przy świecach lub oglądaniu M jak Miłość. Pan Imprezowicz będzie potrzebował na co dzień dużo większej dawki adrenaliny. Alkohol, głośna muzyka, selfie tu i tam, ludzie – kiedyś w końcu zrozumiesz, że dla niego to wcale nie Ty jesteś na pierwszym miejscu.

Pan i Władca

Typ prawdziwego dyktatora, który w Twoim domu wprowadzi żelazne zasady państwa totalitarnego. Wybierze za Ciebie kolory zasłon do salonu i wychowa dzieci tak, jak on uzna to za stosowne. Wyjątkowo twardy zawodnik w codziennej dyskusji – znajdzie 1000 i 1 argumentów, by udowodnić Ci, że nie masz racji i obwini Cię za wszystko, co złe. Nie spodziewaj się, że przyzna się do błędu i przeprosi za wyrządzoną Ci krzywdę – bo Pan i Władca zawsze ma rację! Zapewni Ci stabilne i bezpieczne życie, ale bez możliwości wyrażania swojego zdania…

Pan Casanova

Jak to mówią: Pies na baby! Żadna piękność nie umknie jego uwadze. One wcale nie będą przyglądać się temu biernie – będą wodzić za nim nieustannie wzorkiem i kusić… Niestety typ Casanovy ma to do siebie, że prędzej czy później ulegnie temu urokowi. Gdy przyłapiesz go na gorącym uczynku z pewnością wytłumaczy Ci, że to odruch bezwarunkowy – “taki już jest i nic na to poradzić nie może”. Jeżeli więc zauważysz, że często ogląda się za innymi kobietami w Twoim towarzystwie, bezustannie szuka wrażeń na fejsie, a na jego telefon przychodzą nowe wiadomości, bądź ostrożna. Wystarczy chwila nieuwagi, by wpadł w szpony innej. Ale przed tym zastanów się, czy w ogóle warto kontynuować tę znajomość. Pan Casanova prędzej czy później po prostu Cię zdradzi.

Oczywiście, nie każdego faceta można wrzucić do jednej z tych szufladek i po prostu w niej zamknąć. W końcu każdy jest inny. Ale pamiętaj, że przyszłość leży w Twoich rękach – wybieraj więc rozsądnie!