Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 Z życia wzięte: historie naszych czytelników “Wojtek”
Z życia wzięte,  Życie

Z życia wzięte: Wymarzony facet

Wojtka poznałam nieco ponad rok temu, kiedy zaczynałam nową pracę. On – wysoki brunet, dobrze ubrany, nieziemsko przystojny. Ja – brunetka średniego wzrostu, szczupła, raczej ładna. Na początku tego nie wiedziałam, dopiero jakiś tydzień później dowiedziałam się, że jest współwłaścicielem firmy.

Zaczęło się niewinnie, wiecie – jakieś rozmowy, z czasem coraz częstsze, później zaprosił mnie na kawę. Poszłam. Było sympatycznie. Za jakiś czas znowu spotkanie po pracy, znowu wspólne wyjścia na kawę. I tak nie wiadomo kiedy, zostaliśmy parą.

Było nam dobrze razem, ba! nawet bardzo dobrze! Seks – coś niesamowitego. Wspólne wyjazdy służbowe – tam się dopiero działo! Zastanawiało mnie tylko, dlaczego nie mógł jechać ze mną za miasto na weekend, zawsze tłumaczył to pracą, obowiązkami. Nigdy też nie został u mnie na noc. Wtedy o tym nie myślałam bo byłam tak zakochana. Ale teraz już wiem czemu tak było.

Okazało się, że mój wymarzony facet ma żonę… Jak się o tym dowiedziałam?

Jego żona przyszła do mnie (do tej pory nie wiem skąd miała adres)  spokojnie przedstawiła się i powiedziała kim jest. A ja… miałam wrażenie, że to jakiś sen. Weszła do środka i powiedziała, że znalazła nr do mnie u niego w telefonie,  a znalezienie adresu nie było dla niej zbyt trudne.

Okazało się, że nie jestem pierwszą, z którą zdradzał żonę.

Wiedziała, że zdradza ją już któryś raz i jest taka spokojna?! Była, bo zostało jej 2 miesiące życia… a ten dupek wiedział o tym i miał to gdzieś…