Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 Sztuka uwodzenia za pomocą feromonów i perfum | DzA
Psychologia,  Życie

Perfumy pomagają kusić i uwodzić. Wpływ zapachu na nasze zmysły

Perfumy to skuteczna broń na drodze do uwodzenia. Wystarczy kilka ,,psików’’ w strategiczne miejsca, by poczuć się pewniej i przyciągać płeć przeciwną. Skąd ta pewność? Otóż perfumy silnie oddziałują na nasze zmysły, a dopasowując woń perfum, można uzyskać różne zamierzone efekty – uwieść, pobudzić zmysły, rozpalić, rozgrzać, zaintrygować. Rola perfum w relacjach damsko-męskich jest niebagatelna.

Perfumy to coś więcej, niż ładny zapach

Większość kobiet i mężczyzn nie zastanawia się nad rolą perfum. Wydaje się być oczywiste, że ich zadaniem jest odświeżenie i nadanie naszemu ciału nowego zapachu. Dzięki temu, sami czujemy się pewniej, czysto i zadbanie. To tylko jedna, mała zaleta, którą cechują się perfumy. Jest ważna i istotna, jednak to coś więcej niż ładny zapach. Perfumy oddziałują przede wszystkim na nasze zmysły i to w tym aspekcie ujawnia się ich największe znaczenie.

Damskie perfumy – szaleństwo zmysłów w męskim umyśle

Tak, jak każdy facet ma inny styl ubierania, odmienne zainteresowania i pasje, tak samo lubi inny zapach perfum. Jedni uwielbiają mocne, intensywne i wyraziste, a inni – delikatne, subtelne i wyczuwalne dopiero po dużym zbliżeniu się do kobiety. Bez względu na to, damskie perfumy potrafią być męskimi afrodyzjakami. Sprawiają, że mężczyzna mógłby nieustannie wtulać się w skórę swojej partnerki, a jeśli jest singlem – nie przejdzie obojętnie obok kobiety, której zapach mu się podoba. Już kilka razy zdarzyło mi się, że zostałam zaczepiona w komunikacji i usłyszałam komplementy od facetów odnośnie moich perfum. Trzeba przyznać, że zapach to coś, na co zwracają uwagę. Mimo, że zdarza się, że facet nie zauważy nowej fryzury, innego makijażu czy niedawno zakupionej sukienki, to woń, która unosi się wokół kobiety, zawsze dojdzie do męskich zmysłów. Nie ma jednego uniwersalnego zapachu perfum, który spodoba się każdemu mężczyźnie. Ta kwestia jest bardzo indywidualna. Dlatego najlepiej sięgać po takie perfumy, które podobają się nam – kobietom. Dzięki temu, będziemy pewniej kroczyć, zyskamy pewność siebie i będziemy potrafiły wyrazić swoją kobiecość.

Jest jednak jeden zapach, który przypada do gustu większości mężczyzn. To zapach piżma. Perfumy stworzone na jego bazie mają subtelny i kobiecy zapach, który panom kojarzy się ze świeżością i przypomina zapach skóry. Mimo, że większość mężczyzn lubi perfumy o zapachu piżma, to jest również grupa mężczyzn, która tego zapachu nienawidzi – dosłownie. Warto zatem mieć na uwadze, że perfumy z wonią piżma można albo kochać, albo nienawidzić.

Zapach mężczyzny – na granicy kobiecych zmysłów

Kobiety także cenią sobie piękny zapach mężczyzn. Nie przechodzimy obojętnie obok mężczyzny, który ładnie pachnie. Bardzo często zdarza się nam, że mijając na ulicy chłopaka czy dorosłego faceta, nie zapamiętujemy jego wyglądu czy ubioru, ale właśnie zapach. Męskie perfumy to coś co sprawia, że kobiece zmysły szaleją. Mężczyzna, którego perfumy trafiają w nasz gust, wydaje się atrakcyjniejszy i bardziej męski. Jeśli jesteśmy singielkami lubimy mocne i wyraziste perfumy, które są odczuwalne przy lekkim powiewie wiatru lub minięciu faceta. Z kolei, gdy jesteśmy w związku cenimy sobie delikatniejsze zapachy, które mieszają się z naturalnym zapachem skóry mężczyzny. Wielu mężczyzn często zastanawia się dlaczego kobiety lubią zakładać męskie bluzy lub koszule. Nie tylko dlatego, że dla nas kobiet jest to przyjemne – móc założyć ubranie ukochanego i zatopić się w nim, myśląc, że należy do naszego faceta. Bardzo często ubrania te są przeniknięte męskimi perfumami, a to podwaja radość z ich noszenia.

Większość kobiet lubi zapachy na bazie nuty drzewnej z dodatkiem woni owoców lub przypraw. To dlatego wszelkie świeczki czy woski o zapachu drzewa lub (co niedawno odkryłam) soli morskiej, przypominają zapach męskich perfum, a my – kobiety, chętnie je zapalamy, gdy nie możemy spędzić wieczoru z ukochanym.

Feromony – sztuka uwodzenia dla kobiet i mężczyzn

Ostatnio, bardzo głośno jest na temat feromonów. To rodzaj perfum, które zawierają specjalne nuty, mające moc oddziaływania na zmysły płci przeciwnej. Nie chodzi tylko o to, że ładnie pachną. Mogą skutecznie rozpalać zmysły, wzbudzać pożądanie i zainteresowanie, podnosić atrakcyjność płci przeciwnej, wywoływać euforię, a także zwiększać ochotę na seks. Feromony są nazywane ,,chemią miłości’’ i to nie bez powodu. Warto wypróbować je na własnej skórze, tym bardziej, że są niezawodne, co potwierdzają liczne badania i środowisko seksuologów. Jeśli szukacie sprawdzonych feromonów, zapoznajcie się z propozycjami sklepu Intymność, w którym obecnie są korzystne promocje na feromony damskie i feromony męskie.

~ Pocahontas ~