Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 Size plus | Dziewczyny z Agencji
Z życia wzięte,  Życie

Z życia wzięte: historie naszych czytelników. ,,Size plus”

W sobotę jak zwykle umówiłam się z koleżankami na mieście, żeby coś zjeść, a później skoczyć na balety. Zawsze czułam się trochę mniej atrakcyjna od nich, bo to one ściągały największą uwagę facetów ze względu na swoje zgrabne i szczupłe sylwetki.

Ja od wielu lat nosiłam rozmiar 42 i chowałam swoje okrągłe kształty pod luźnymi swetrami i czarnymi, wyszczuplającymi spodniami.

Ale ostatnio zainspirowałam się modelkami size plus i na tę sobotę przygotowałam sobie obcisłą białą sukienkę podkreślającą moją całkiem ładną talię. Czułam się fantastycznie i widziałam, że mężczyźni się za mną oglądają! Usłyszałam nieraz pełen zachwytu okrzyk w stylu “o k….!”, a nawet wydawało mi się, że ktoś zrobił mi zdjęcie telefonem. Gdy dotarłam na miejsce, obróciłam się dwa razy przed koleżankami i zadowolona zapytałam “no i jak?”.

Do końca życia zapamiętam to zaskoczenie w ich oczach i zdanie wypowiedziane przez jedną z nich: Miśka, chyba dostałaś okres…

~Marika~