Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 Czy warto sprawdzać horoskop przed randką? I dziewczynyzagencji.pl
Seks,  Sex story

Czy warto sprawdzać horoskop przed randką? Znak zodiaku a charakter faceta – sprawdzamy!

Każda z nas, choć nie każda się do tego przyzna, od czasu do czasu lubi przeczytać swój horoskop. Na pewno raz w życiu sprawdzała też, czy razem ze swoim obecnym partnerem tworzą również zodiakalne pary. Jeśli wierzyć, że nasz los jest zapisany w gwiazdach, to warto czerpać informacje z horoskopów, choćby po to, aby polepszyć sobie danego dnia humor. Jeśli zaś jesteśmy sceptycznie nastawione do wróżek i ich wizji, horoskopy można traktować jako rozrywkę. Jednak są takie sytuacje, gdy horoskopy są przydatne. Sprawdzimy, czy przed randką warto przeczytać horoskop swojego partnera, czy raczej o tym zapomnieć, aby nie sugerować się czyimiś przewidywaniami.

Horoskop na jedną noc czy na całe życie?

Horoskopy na pewno nie powinny zastąpić nam rozumu, przy wyborze życiowego partnera lepiej kierować się głową i sercem niż wizjami wróżek. Jednak przed randką z nieznajomym, która ma się zakończyć następnego dnia lub nawet po kilku dniach – czemu nie? Jeśli stresujemy się nadchodzącym spotkaniem, horoskop pomoże nam rozładować napięcie. Sprawdźmy z jakimi męskimi cechami są kojarzone poszczególne znaki zodiaku:

 • Ryby – pomysłowy, ciepły, czuły, oddany
 • Baran – zdystansowany, ale rzadko się odkochuje, może stać się zaborczy
 • Byk – zaborczy, typ macho, nie lubi konkurencji, ma silną potrzebę opiekowania się kobietą, lubi gdy ta jest uległa
 • Bliźnięta – bardzo szybko i często zmienia mu się nastrój, niezbyt stały w uczuciach
 • Rak – życie seksualne jest dla niego ważniejsze od uczuciowego, nie lubi, gdy kobieta chce go zdominować
 • Lew – jest samolubny, najbardziej kocha samego siebie, gdy pokocha kobietę, jest jej bardzo oddany
 • Panna – najważniejsza jest dla niego wolność, nie lubi, gdy kobieta każe mu wybierać, z wiekiem zmieniają mu się priorytety, młode Panny najbardziej cenią relacje oparte na seksie
 • Waga – potrzebuje uległej partnerki, która pozwoli mu sobą kierować
 • Skorpion – jest stały w uczuciach, lecz traktuje kobiety jako swoją własność, często zdradza
 • Strzelec – szybko się nudzi, również kobietami
 • Koziorożec – mężczyzna nieobecny, który poświęci związek dla kariery, wybiera takie partnerki, z którymi związek mu się opłaca

Jak widać, żaden znak zodiaku nie jest idealny, żaden też nie oznacza, że trzeba randkę odwołać. Horoskopy należy traktować z przymrużeniem oka, można się lekko zasugerować, jednak nie warto dostosowywać do ich wyroku swojego życia. Wiele może nas ominąć, jeśli damy się wciągnąć we wróżenie z gwiazd.

Czy horoskop może nam pomóc w randce?

Horoskopy możemy traktować jako wskazówkę, na co zwrócić uwagę w zachowaniu partnera. Nie wybierajmy się jednak na spotkanie z konkretnym nastawieniem, że mężczyzna będzie czułym romantykiem lub zaborczym pracoholikiem. Warto mieć otwartą głowę i każdego traktować jak czystą kartę. Dopiero nasze realne odczucia powinny być dla nas wskazówką, czy warto kontynuować znajomość. I może lepiej nie przyznawać się przed nowopoznanym mężczyzną, że przed spotkaniem przeczytałyśmy jego horoskop. Mężczyźni raczej twardo stąpają po ziemi i wiara w horoskopy może przekreślić nasze szanse na udaną randkę.

Warto jeszcze zastanowić się, kto pisze horoskopy. Wróżka z prawdziwego zdarzenia, która co noc obserwuje gwiazdy i ma w swoim domu szklaną kulę, czy student, który chce dorobić po zajęciach na uczelni. Niemniej jednak, jeśli horoskopy pozytywnie nastrają nas na spotkania z nowymi ludźmi, to czemu ich nie czytać?