Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 Głupia kobieta, jako idealna kandydatka na żonę | DzA
Seks,  Seks porady

Głupia kobieta, jako idealna kandydatka na żonę

Niezależność, samodzielność, mądrość życiowa i doświadczenie to aspekty, jakimi każda kobieta chce się charakteryzować. Tymczasem niepotrzebnie. Mężczyźni podobno lubią głupie kobiety. Ile jest w tym prawdy? Co świadczy o tym, że kobieta w oczach faceta jest głupia? I dlaczego w ogóle wielu mężczyzn szuka głupiutkich dziewczyn?

Prawdziwa kobieta to piękna kobieta

Mężczyźni są wzrokowcami, a swoje początkowe opinie wyrażają w kategorii ładna – brzydka, piękna – obrzydliwa. Pierwsza opinia, jaka pojawia się w ich głowie, wynika z wrażenia, jakie wywarła na nich dana rzecz lub… właśnie kobieta. To dlatego faceci oglądają się za odkrytymi nogami, głębokimi dekoltami i kobiecymi sylwetkami, które emanują swój seksapil. Dla porównania – gdy kobieta zwraca uwagę na mężczyznę, najpierw patrzy na twarz, później ramiona, plecy, a na końcu pupę i nogi. Tak tak, kobiety również zwracają uwagę na tyłek. Nie tylko panowie lubią zawiesić oko na ładnej pupie. Mężczyźni natomiast obserwują kobietę od dołu – zaczynają od nóg i pupy, przechodzą przez biust i kończą na twarzy. W momencie, gdy facetowi spodoba się całe ciało kobiety, twarz również go nie rozczaruje. Nawet, gdyby dziewczyna kompletnie nie była w jego typie, stwierdzi, że ,,obroniła się ciałem’’.

Mózg mężczyzn funkcjonuje bowiem bardzo prosto. To dlatego faceci są wzrokowcami i właśnie z tej ich cechy wynika fakt, że wielu mężczyzn szuka pięknej kobiety. Wolą oni mieć na czym zawiesić oko, niż mieć z kim zamienić słowo. Uroda nie tak często idzie w parze z inteligencją, co z kolei wskazuje i wiąże się z potrzebą mężczyzn ,,chodzenia z głupią dziewczyną’’.

Mężczyzna kocha kobietę, kiedy ta jest DLA NIEGO idealna

Ideałów nie ma. Jako takich, ogólnych, odgórnie ustalonych, obiektywnych. Za to każdy z nas może mieć swój własny ideał i nikomu nic do tego. Dla znacznej większości mężczyzn ideałem będzie kobieta (żeby nie powiedzieć głupia) mało inteligentna, niezaradna, słowem – nierozgarnięta. Dlaczego? Bo facet będzie czuł się z nią i przy niej jak macho, szef, boss i w ogóle ktoś, komu nikt nie dorasta do pięt. Powodem jest również przekonanie, że taka dziewczyna nie odejdzie sama i nie zostawi faceta, ale będzie trwać w wygodnym związku. Taką dziewczynę łatwo jest również ,,przekupić’’ pieniędzmi. Dodatkowo, kobieta która nie ma nic szczególnego do roboty, może zająć się sobą – paznokcie, włosy, zabiegi, ciuchy i te sprawy. Jak jeszcze ma dobry gust, może stać się naprawdę łakomym kąskiem dla innych facetów, a wtedy ten który z nią jest poczuje się jeszcze pewniej – przecież wszyscy z ogromnym apetytem obserwują jego ślicznotkę.

Czy mężczyźni mówią o tym otwarcie?

,,Seks w wielkim mieście’’ – która kobieta nie zna tego serialu. Muszę przyznać, że ja dopiero niedawno odkryłam tą kultową produkcję i uważam, że każda kobieta powinna zagłębić się w historię czterech kobiet. To właśnie w tym serialu, w jednym z odcinku, była mowa o tym, że ,,jeśli chcesz znaleźć chłopaka, musisz być głupia, albo przynajmniej głupią udawać’’. Dało mi to dużo do myślenia. Uznałam, że musi być w tym trochę prawdy. Widziałam wiele związków między ,,wylaszczonymi’’ kobietami i przeciętnymi facetami. Właśnie do takich par pasowały mi określenia – naiwna, ale piękna kobieta i przeciętny (w wyglądzie i ubiorze) mężczyzna. Muszę przyznać, że traktowałam to jako wymysł kobiet i interpretacja kobiecego umysłu. Do czasu. Całkiem niedawno usłyszałam z zaufanych ust, słowa jednego z mężczyzn – ,,Muszę znaleźć jakąś głupią dziewczynę’’. W tym momencie rozwiały się wszelkie moje wątpliwości. Niektórzy faceci naprawdę szukają takich właśnie dziewczyn.

Czy istnieją głupie kobiety?

Każda kobieta jest piękna. Tego kwestionować nie można. A co z głupotą, czy kobiety są głupie? Feministką nie jestem, ale z tej racji, że sama jestem kobietą, zawsze będę bronić płci pięknej. Nie chodzi o to, że piękna i zadbana kobieta nie może mieć nic w głowie. Ta zaś, która nie kusi wyglądem, ma umysł po brzegi wypełniony mądrością. Taka zasada nie obowiązuje. Głupota to cecha, która może dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Tak samo, jak facet będzie szukał ,,głupiej dziewczyny’’, tak samo kobieta, może szukać naiwnego i głupiego faceta. Jedno jest pewne. Przeciwieństwa się przyciągają, ale tylko na początku. Lepiej zatem, aby swój trafił na swego.

~ Pocahontas ~