Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 "Kogo nie poślubiać". Poradnik dla kobiet niezdecydowanych!
Psychologia,  Życie

“Kogo nie poślubiać”? Ksiądz prawdę Ci powie!

Tradycyjny ślub, biała suknia, oczepiny i zabawa do białego rana – czy nie jest to dziewczęce marzenie prawie każdej z nas? Podobno tak. Są jednak kobiety, które tak bardzo pragną ślubu, że decydują się na niego, nie mając do końca pewności czy przyszły mąż jest “tym jedynym” na całe życie. Ale czy w ogóle można mieć stuprocentową pewność, że poślubiamy odpowiednią osobę? Podobno nie. Jednak po przeczytaniu poradnika Ojca Pata Connora dowiemy się na pewno “Kogo nie poślubiać”!

Poradnia przedmałżeńska u Ojca Pata

Wydaje się, że ksiądz może mieć znikome pojęcie na temat małżeństwa oraz wyboru odpowiedniego partnera na życie. Sama zresztą jestem osobą “średnio” wierzącą, a z nauką kościoła kompletnie się nie zgadzam. Ale okazuje się, że na relacjach między ludźmi Ojciec Pat zna się lepiej niż niejeden psycholog lub life coach…

Ksiądz rozwieje wątpliwości przed ślubem

Pat Connor swoje doświadczenie zdobył udzielając ponad dwustu ślubów i prowadząc nauki przedmałżeńskie przez ponad czterdzieści lat. Dzięki swojemu religijnemu, ale przede wszystkim życiowemu, podejściu do spraw damsko-męskich, stał się prawdziwym ekspertem w dziedzinie małżeństwa. Pisząc książkę “Kogo nie poślubiać” chciał podzielić się tym, co zaobserwował podczas swojej wieloletniej praktyki.

Praktyczny poradnik dla kobiet

Poradnik został stworzony przede wszystkim z myślą o niezamężnych kobietach, które mają wątpliwości co do racji bytu swojego aktualnego związku, a także singielkach, mających trudności w znalezieniu mężczyzny swojego życia. Książka może stać się dla czytelniczek bardzo praktycznym przewodnikiem, który uchroni je przed dokonaniem złego wyboru.

Jak znaleźć męża?

Ojciec Pat podaje nam konkretne przykłady dotyczące tego, Kogo nie poślubiać. I tak np. nie powinnyśmy wychodzić za mężczyznę, który nie ma przyjaciół, nie potrafi publicznie nazwać nas swoją narzeczoną ani mężczyzny maminsynka. Co więcej, musimy też zwrócić uwagę na to, czy umie właściwie rozporządzać pieniędzmi, a jednocześnie czy nie jest wobec nas zanadto uległy.

Małżeństwo (jakby) z rozsądku

“Nigdy nie poślubiaj mężczyzny, który pozwala ci wchodzić sobie na głowę. Dobrze jest mieć wycieraczkę w domu, byle by nie był nią twój mąż.”

To tylko jedno z wielu mądrych przesłań Ojca Pata. Na wszystkie inne punkty ma oczywiście równie racjonalne wytłumaczenie. W trakcie lektury dowiemy się też, dlaczego sama miłość nie wystarczy, by małżeństwo było udane – okazuje się bowiem, że na te sprawy trzeba patrzeć nie tylko poprzez pryzmat uczuć, ale też przez zdrowy rozsądek.

Kandydat na męża

“Kogo nie poślubiać” to idealny poradnik dla kobiet, które są w początkowej fazie związku, ale są nastawione na szukanie partnera na całe życie. Według autora najważniejsze jest, aby odrzucić złych kandydatów już na samym początku, bo gdy dopadnie nas strzała amora, na wszystko może być już za późno.