Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/ardg/domains/dziewczynyzagencji.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484 Czego pragną kobiety: 5 sposobów jak zrozumieć kobietę | DzA
Seks,  Związki

Czego pragną kobiety: 5 sposobów jak zadowolić i zrozumieć kobietę

Fakt, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety są z Wenus, sprawia, że całkowite zrozumienie przeciwnej płci jest niemożliwe. Trudniejsze jest ponoć zrozumienie kobiety przez faceta, niż na odwrót. Właśnie w tym celu, zgromadziłam 5 porad dla mężczyzn, których przestrzegając nie tylko można zrozumieć kobietę. To również klucz do odkrycia czego pragnie kobieta oraz droga do szczęśliwszego związku!

1. Kobiety kochają kwiaty

Na pewno nie każda kobieta lubi dostawać kwiaty, ale większość zdecydowanie uwielbia ten moment, gdy mężczyzna stoi przed nią i wręcza jej bukiet – mały, duży, z polnych kwiatów, czy nawet pojedynczą różę. Najlepiej, jeśli kwiaty są podarowane bez okazji, wtedy ranga takiego gestu wzrasta wielokrotnie. Warto mieć na uwadze, że kobiety nigdy nie zapominają wielu rzeczy, a podarowywanie kwiatów bez okazji z pewnością zapamiętają na długo i to na plus faceta.

2. Słuchaj jej nawet gdy milczy

Wiele kobiet zawsze ma dużo do powiedzenia, a jeśli w danym momencie milczy – to tylko i wyłącznie z jej własnego wyboru. Pamiętaj, że milczenie kobiety zawsze wyraża jakąś emocje. Nie pozwól jej milczeć i zadbaj o to, aby na spokojnie powiedziała, o co jej chodzi i pamiętaj, bądź przy tym cierpliwy. Jeśli chodzi o samo słuchanie, musi to być prawdziwe słuchanie. Skup się na niej i na tym, co mówi. Nie musisz zadawać milion pytań, aby drążyć temat i jej wypowiedź, po prostu uważnie słuchaj. Nie patrz w telefon, nie siedź w komputerze, nie oglądaj telewizji jednym okiem. Słuchaj.

3. Daj jej poczucie bezpieczeństwa

Każda kobieta lubi wiedzieć i mieć pewność, że jest bezpieczna. Nie tylko w kwestii bezpieczeństwa fizycznego, liczy się również bezpieczeństwo psychiczne i emocjonalne. Musisz jej to zapewnić. Jak? Czynami, czynami i jeszcze raz czynami. Słowa w tym przypadku nic nie dadzą. Możesz pocałować ją w czoło, przytulić i powiedzieć, że wszystko będzie dobrze, ale jeśli nie będzie to miało przełożenia w twoim zachowaniu, nici ze skuteczności takich gestów. Kobieta będzie czuła się bezpieczna, jeśli odciążysz ją od niektórych jej obowiązków, wyręczysz ją w czymś, zrobisz coś za nią i wówczas, gdy będzie miała pewność, że w trudnych chwilach nie odejdziesz, ale razem sprostacie przeciwnościom losu.

4. Nie oceniaj i nie porównuj

Twoja kobieta powinna być dla ciebie twoim oczkiem w głowie, najważniejszą osobą, to przecież twoja miłość. Nie kieruj w jej stronę uszczypliwych komentarzy w stylu “Mogłaś założyć coś innego”, “Idź zmień ubranie”, “Po co założyłaś szpilki, skoro teraz narzekasz, że bolą cię nogi”, “Skoro to wzięłaś, to teraz to trzymaj i noś”. Nie tędy droga. Zawsze komplementuj i mów, że wygląda pięknie. Pamiętaj, kobieta ogląda się w oczach mężczyzny, a to z kolei wpływa na jej poczucie wartości.

5. Zawsze bądź za nią, nigdy przeciwko

Niedopuszczalne jest, gdy w towarzystwie staniesz się przeciwnikiem swojej kobiety. Nawet jeśli się z nią nie zgadzasz lub wiesz, że nie ma racji, nie możesz pokazać tego ani jej ani pozostałym. Musicie trzymać sztamę, jak najlepsi przyjaciele. Twoja w tym rola, aby subtelnie wybrnąć z sytuacji i mimo odmiennego zdania od twojej kobiety, pokazać że stanowicie jedność. To trudne, ale nie ma nic gorszego niż pokazanie, że niby jesteście razem, ale stoicie po przeciwnych stronach barykady.

 

Panowie, wiem że to trudne, ale do dzieła 😉 Na naszym blogu znajdziecie inny artykuł o podobnej tematyce: Jak dogodzić kobiecie? Zobacz, czego nie lubią kobiety i co je denerwuje w mężczyznach

 

~Pocahontas~